Skulptur Gunnar Nylund

Skulptur Gunnar Nylund
Skulptur Gunnar Nylund
Skulptur Gunnar Nylund
Skulptur Gunnar Nylund
Skulptur Gunnar Nylund
Skulptur Gunnar Nylund
Skulptur Gunnar Nylund
Skulptur Gunnar Nylund

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, stengods, Rörstrand, signerad GN(Gunnar Nylund), isbjörn, på sockel, längd 30 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm

174044

2013-03-13