Dinky Toys

Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DINKY TOYS MODELLBILAR, 3 st, omkring 1950-60-tal, 194 Bentley, 195 Jaguar, 198 Rolls Royce, i kartonger

Kartongerna med smärre skador

174045

2013-03-14