Sekretär sengustaviansk

Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEKRETÄR med stenskiva, sengustavianskt stockholmsarbete, mahogny, fotavslut i mässing
PROVENIENS: enligt påskrift har möbeln tillhört Georg Axel af Sillen, höjd 122, 90x46 cm, nyckel finns

Slitage

174046

2013-03-18