Sekretär sengustaviansk
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SEKRETÄR med stenskiva, sengustavianskt stockholmsarbete, mahogny, fotavslut i mässing
PROVENIENS: enligt påskrift har möbeln tillhört Georg Axel af Sillen, höjd 122, 90x46 cm, nyckel finns
Slitage
174046
2013-03-18