Dinky Toys

Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys
Dinky Toys

Klubbat för:

1 900 SEK

1 200 SEK

DINKY TOYS MODELLBILAR, 3 st, omkring 1950-60-tal, 147 Cadillac 62, 148 Ford Fairlane, 555 Ford Thunderbird, i kartonger

Kartongerna med smärre skador

174047

2013-03-14