Klubbat för:
1 900 SEK
1 200 SEK
DINKY TOYS MODELLBILAR, 3 st, omkring 1950-60-tal, 147 Cadillac 62, 148 Ford Fairlane, 555 Ford Thunderbird, i kartonger
Kartongerna med smärre skador
174047
2013-03-14