Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALYHR, Stig (1919-1995): Tjuren, signerad S. Alyhr -64, olja på pannå, 60x95 cm
174057
2013-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här