Ulltavla 1900-tal

Ulltavla 1900-tal
Ulltavla 1900-tal
Ulltavla 1900-tal
Ulltavla 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinnokropp, monogramsignerad EK, ulltavla, 76x75 cm

174062

2013-03-14