Oljemålning marin

Oljemålning marin
Oljemålning marin
Oljemålning marin
Oljemålning marin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Öresund, 1800-tal, olja på duk, 22x35 cm

Hål och fläckar

174066

2013-03-14