Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Öresund, 1800-tal, olja på duk, 22x35 cm
Hål och fläckar
174066
2013-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här