Barbro Henrikson oljemålning
2013-03-14
174068
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRIKSON, Barbro (samtida): Dukat bord, signerad och daterad Barbro Henrikson -77, olja på duk, 78x94 cm
Smärre färgbortfall