Barbro Henrikson oljemålning

Barbro Henrikson oljemålning
Barbro Henrikson oljemålning
Barbro Henrikson oljemålning
Barbro Henrikson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRIKSON, Barbro (samtida): Dukat bord, signerad och daterad Barbro Henrikson -77, olja på duk, 78x94 cm

Smärre färgbortfall

174068

2013-03-14