Ljusstakar senempire

Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, senempire, brons, höjd 22 cm

Skador, bucklor

174076

2013-03-12