Stolar 4 st gustavianska lindomearbeten

Klubbat för:

11 000 SEK

12 000 SEK

STOLAR, 4 st., gustavianska lindomearbeten, varav tre signerade OES (Olof Ericsson, stolmakare i Lindome), träskuren dekor, bemålade

Smärre skador, ett ben med lagning

174078

2013-03-18