Klubbat för:
11 000 SEK
12 000 SEK
STOLAR, 4 st., gustavianska lindomearbeten, varav tre signerade OES (Olof Ericsson, stolmakare i Lindome), träskuren dekor, bemålade
Smärre skador, ett ben med lagning
174078
2013-03-18