Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, Rob Engström Engström Stockholm, gustaviansk stil, förgylld, höjd 81 cm, pendel och nyckel finns

Smärre skador

174084

2013-03-12