Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, dekor av figurscener i gouache, förgylld, 86x41 cm

Slitage, skador, senare glas

174086

2013-03-14