Reinhold Ljunggren litografier
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st, "Vinter Garvaregården", "Träd i dimma", signerade R. Ljunggren, provtryck samt 78/300, litografier, 32x38 resp 28x41 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
174105
2013-03-14