Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Strandbild med båtar, osignerad, olja på pannå, 14,5x23 cm, enligt uppgift möjligen Carl Skånberg
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm

174118

2013-03-14