Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Strandbild med båtar, osignerad, olja på pannå, 14,5x23 cm, enligt uppgift möjligen Carl Skånberg
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
174118
2013-03-14