Byrå gustaviansk stil mahogny

Byrå gustaviansk stil mahogny
Byrå gustaviansk stil mahogny
Byrå gustaviansk stil mahogny
Byrå gustaviansk stil mahogny
Byrå gustaviansk stil mahogny
Byrå gustaviansk stil mahogny
Byrå gustaviansk stil mahogny
Byrå gustaviansk stil mahogny

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-tal, mahogny, med mässingsbeslag, höjd 83, 93x45 cm

Lösa lister och dekorbortfall, bruksslitage, nyckel saknas

174120

2013-03-18