Sven Erik Skawonius oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKAWONIUS, Sven-Erik (1908-?): Blomsterstilleben, signerad S E Skawonius 1928, olja på pannå, 33x42 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm

Krackelyr

174125

2013-03-14