Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKAWONIUS, Sven-Erik (1908-?): Blomsterstilleben, signerad S E Skawonius 1928, olja på pannå, 33x42 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
Krackelyr
174125
2013-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här