Jurgen von Konow oljemålning

Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning
Jurgen von Konow oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59):"Rött berg", signerad och daterad a tergo v Konow 1949, olja på pannå, 24x33 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm

174127

2013-03-14