Carl Lindqvist akvarell
2013-03-14
174129
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDQVIST, Carl (1800/1900-tal): Ökenkaravan, signerad och daterad -98, akvarell, 23x37 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm