Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NAKTERHUS, med vätskekompass och fotogenbelysning, 1900-tal, mässing, kompassen signerad Kelvin Hughes, höjd 24 cm
En belysning saknas
174133
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här