Nakterhus med kompass

Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NAKTERHUS, med vätskekompass och fotogenbelysning, 1900-tal, mässing, kompassen signerad Kelvin Hughes, höjd 24 cm

En belysning saknas

174133

2013-03-23