Karl Axel Pehrson färglitografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): 3 st, Exotiska blommor, signerade K.A. Pehrson 73-74, färglitografier, varierande mått, oramade
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm

174141

2013-03-14