Bokhylla 1900-talets först hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, med fyra hyllplan, höjd 110,5, 128x32 cm

Kantskador och ytskador, skruvar saknas

174165

2013-03-18