Prins Gustaf - Sångarprinsen oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Prins Gustaf - Sångarprinsen (Hertig av Uppland 1827-52), olja på duk, uppfodrad på pannå, 44x34 cm

Lagningar, färgbortfall

174168

2013-03-25