Bord Bruno Mathsson Piet Hein "Superellips"
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
BORD, Bruno Mathsson och Piet Hein, "Superellips", etikettmärkt "Piet Hein Bruno Mathsson" samt "Mathsson International Made in Värnamo Sweden", 10 st förkromade spännben, höjd 70, 280x120, 2 iläggsskivor vardera bredd 120 medföljer, total längd 520 cm
Kuntoraportti
Ytskador, smärre lagningar
174172
Päivämäärä:
2013-03-19