Bord Bruno Mathsson Piet Hein "Superellips"

Bord Bruno Mathsson Piet Hein
Bord Bruno Mathsson Piet Hein
Bord Bruno Mathsson Piet Hein
Bord Bruno Mathsson Piet Hein
Bord Bruno Mathsson Piet Hein
Bord Bruno Mathsson Piet Hein
Bord Bruno Mathsson Piet Hein
Bord Bruno Mathsson Piet Hein

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

BORD, Bruno Mathsson och Piet Hein, "Superellips", etikettmärkt "Piet Hein Bruno Mathsson" samt "Mathsson International Made in Värnamo Sweden", 10 st förkromade spännben, höjd 70, 280x120, 2 iläggsskivor vardera bredd 120 medföljer, total längd 520 cm

Kuntoraportti

Ytskador, smärre lagningar

174172

Päivämäärä:

2013-03-19