Damporträtt Lelys art

Damporträtt Lelys art
Damporträtt Lelys art
Damporträtt Lelys art
Damporträtt Lelys art

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1700-tal), Peter Lelys art: Lady Churchill, enligt uppgift från ägaren, olja på duk, oval 75x62 cm

174179

2013-03-25