Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HALLSTRÖM, Erik (1905-1992): "Frukostljus", signerad och otydligt daterad Eric Hallström -50?, olja på duk, 40x31 cm
Smärre färgbortfall och repor
174182
2013-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här