Erik Hallström oljemålning

Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HALLSTRÖM, Erik (1905-1992): "Frukostljus", signerad och otydligt daterad Eric Hallström -50?, olja på duk, 40x31 cm

Smärre färgbortfall och repor

174182

2013-03-15