Nils Kölare serigrafi Prov.C.Höglund

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KÖLARE, Nils (1930-2007): "Saqqarah"- diptyk, signerad och daterad Nils Kölare -88, 48/75, färgserigrafi, 71x160 cm

174194

2013-03-20