Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ZUHR, Hugo (1895-1971): "Från Hovs hallar, monogramsignerad samt a tergo Hugo Zuhr, olja på duk, 60x81 cm

174204

2013-03-15