Ture Ander oljemålning

Ture Ander oljemålning
Ture Ander oljemålning
Ture Ander oljemålning
Ture Ander oljemålning
Ture Ander oljemålning
Ture Ander oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDER, Ture (1881-1959): Blomsterstilleben, signerad o daterad, Ture Ander -41, olja på pannå, 39x49 cm

174207

2013-03-15