Grafik Loeld Andersson Prov.C.Höglund

Klubbat för:

2 000 SEK

1 200 SEK

GRAFIK, 2 delar, LOELD, Lars Olof (född 1930), ANDERSSON, Kjell (född 1937), signerade och numrerade 27/49 resp 10/90, bladstorlek 63x49 resp 46x60 cm, oramade

174214

2013-03-20