CG Karlsson serigrafi Prov.C.Höglund

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, Göran, C (född 1944) (2 st): Kompositioner, momogramsignerade och daterade -91, färgseriegrafier, 49x37 cm vardera, oramade

1 med märke

174218

2013-03-20