Herrarmbandsur 18 k guld

Herrarmbandsur 18 k guld
Herrarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ATIRA PLANA, automatiskt herrarmbandsur, omkring 1950-tal, märkt på urtavlan, vitt ETA-verk kaliber 2459, 25 jewels, silverfärgad urtavla med streck och arabiska siffror, boett av guld 18 k, flex-länk, diameter 34 mm

Urtavlan med fläckar, smärre repor

174222

2013-04-20