Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARLSSON, Göran, C (född 1944): "Tvekamp", monogramsignerad och daterad -90, 133/150, färgseriegrafi, 70x50 cm, oramad
174223
2013-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här