CG Karlsson serigrafi Prov.C.Höglund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, Göran, C (född 1944): "Tvekamp", monogramsignerad och daterad -90, 133/150, färgseriegrafi, 70x50 cm, oramad

174223

2013-03-20