Harald Lyth serigrafi Prov.C.Höglund

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYTH, Harald (född 1937) (2): "Port"-1990 samt "C-dur", 1 signerad och numrerad 69/150, färgserigrafier, 70x50 cm vardera, oramade

174225

2013-03-20