Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LYTH, Harald (född 1937) (2): "Port"-1990 samt "C-dur", 1 signerad och numrerad 69/150, färgserigrafier, 70x50 cm vardera, oramade
174225
2013-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här