CF Reuterswärd etsningar Prov.C.Höglund

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (2) Porträtt av Marc Chagall och Joan Miró, signerade och numrerade Reuterswärd 3/20 samt 4/20 (etat II), etsningar, bladstorlek 63x46 cm vardera

174229

2013-03-20