Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
ÖSTMAR, Tommy (född 1934) (2): Figurkomposition, signerade och numrerade Tommy Östmar 2/12 resp 211/220, etsning och litografi, 22x15 cm resp 64x49 cm (bladstorlek)
174244
2013-03-20