Tommy Östmar grafik Prov.C.Höglund

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

ÖSTMAR, Tommy (född 1934) (2): Figurkomposition, signerade och numrerade Tommy Östmar 2/12 resp 211/220, etsning och litografi, 22x15 cm resp 64x49 cm (bladstorlek)

174244

2013-03-20