Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHULTZBERG, Anselm (1862-1945): Fjällmotiv, signerad, olja på duk, 46x60 cm

174270

2013-03-18