Hjalmar Falk akvarell

Hjalmar Falk akvarell
Hjalmar Falk akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FALK, Hjalmar (1856-1938): "Vasabron", signerad och daterad Hjalmar Falk Stockholm 1918, akvarell, 25x55 cm

174281

2013-03-18