Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 23/250, färglitografi, 33x44 cm

174302

2013-03-18