Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): "Bordet", signerad M Pyk, olja på duk, 46x39 cm
174304
2013-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här