Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Bordet", signerad M Pyk, olja på duk, 46x39 cm

174304

2013-03-18