Inge Pettersson olja

Inge Pettersson olja
Inge Pettersson olja
Inge Pettersson olja
Inge Pettersson olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

PETTERSSON, Inge (född 1944): Sommarljus över havet, signerad Inge Pettersson, olja på duk, 40x40 cm

Kuntoraportti

174305

Päivämäärä:

2013-03-16