Inge Pettersson olja
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
PETTERSSON, Inge (född 1944): Sommarljus över havet, signerad Inge Pettersson, olja på duk, 40x40 cm
Kuntoraportti
174305
Päivämäärä:
2013-03-16