Håkan Engström oljemålning
2013-03-16
174311
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENGSTRÖM, Håkan (1908-1987): "Bogserbåt", signerad, olja på duk, 50x55 cm
Färgbortfall lagningar