Curt Hillfon Prov.C.Höglund

Curt Hillfon Prov.C.Höglund
Curt Hillfon Prov.C.Höglund
Curt Hillfon Prov.C.Höglund
Curt Hillfon Prov.C.Höglund

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILLFON, Curt (född 1943): (2) Kompositioner, signerade Curt Hillfon, objekt på zinkplatta samt serigrafi, båda numrerade 12/99, 41x30 cm vardera

174318

2013-03-20