Ulf Wahlberg Åke Johansson grafik Prov.C.Höglund

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRAFIK, 2 delar, WAHLBERG, Ulf (född 1938) samt JOHANSSON, Åke (född 1948), signerade och numrerade 74/130 samt 8/100, 21x26 resp 32x24,5 cm

174343

2013-03-20