Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRAFIK, 2 delar, WAHLBERG, Ulf (född 1938) samt JOHANSSON, Åke (född 1948), signerade och numrerade 74/130 samt 8/100, 21x26 resp 32x24,5 cm
174343
2013-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här