Parfymflaska

Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

PARFYMFLASKA, glas, Frankrike, 1800-tal, invändig dekor, höjd 8 cm

Nagg

174371

2013-03-14