Parfymflaska

Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

PARFYMFLASKA, glas, Frankrike, 1800-tal, invändig dekor, höjd 8 cm

Kuntoraportti

Nagg

174371

Päivämäärä:

2013-03-14