Matbord i gustaviansk stil
2013-03-19
174388
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets andra hälft, Åmells, gustaviansk stil, bemålat, med 3 iläggsskivor à 60 cm, höjd 75, 115x116 cm
Bruksslitage, krackelyr