Urna med lock 1900-tal

Urna med lock 1900-tal
Urna med lock 1900-tal
Urna med lock 1900-tal
Urna med lock 1900-tal
Urna med lock 1900-tal
Urna med lock 1900-tal
Urna med lock 1900-tal
Urna med lock 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA med lock, porslin, 1900-talets mitt, Bavaria, dekor med fantasifåglar, höjd 39 cm

174389

2013-03-14