Vaser Alf Wallander

Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander
Vaser Alf Wallander

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, keramik, jugend, signerade dessin Alf Wallander, Rörstrand, dekor i blått och vitt av blommor, höjd 39 cm

En med lagning av sprickor inuti samt lackning med utanpåliggande ytbehandling

174396

2013-03-14