Torsten Torstensson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTENSSON, Torsten (1901-74): "Stilleben 1937", signerad T. Torstensson olja på pannå, 29x31 cm

174451

2013-03-17